השפעה רעה וללא פחד – ספרים 3 ו-4 בסדרת המאפיה האיטלקית

ספרים מודפסים

תקציר השפעה רעה:

מריאנו
היא אומרת שאני השפעה רעה. אני חולק עליה. אני מי שאני, ואסור לה לשכוח לרגע שהיא התחתנה עם בן למשפחת טורנטיני.
אני רוצה לגרום לה להבין שהיא טועה ומארגן סוף שבוע משפחתי, אבל נראה שכל מה שאני עושה מעצבן אותה לאחרונה, גם כשאני מנסה לשמח אותה.
כשסוף השבוע הזה משתבש בכל הדרכים האפשריות, אני מתחיל לחשוב שאולי היא צודקת ואני באמת השפעה רעה, עליה, על הבנים שלי, ובייחוד על הופ.

אמיליה
הבשורות הכי גרועות שיכולתי לקבל נוחתות עליי ומוציאות אותי מדעתי, וכשאני חושבת שגרוע מזה לא יכול להיות, מגיע אדון מריאנו טורנטיני ומנחית עליי סוף שבוע כפוי עם האישה שאני שונאת יותר מכל. זה לא ייגמר טוב, זה ברור.
איך הוא לא מבין את זה?!
כבר כשהתחתנו ידעתי, מריאנו הוא השפעה רעה.

תקציר ללא פחד:

"אומנתי על ידי המאפיה, על ידי אבא שלי ועל ידי מריאנו. אומנתי להרוג – לא לפצוע, לא להכאיב. אומנתי להציל את חיי."

הופ בצ'יאני

שעמום.

מרדנות.

טיפשות.

אלה רק חלק מהדברים שהובילו אותי לעשות את טעות חיי. מנפש חופשייה הפכתי בן רגע לציפור כלואה. איבדתי את החופש ואת האנשים הקרובים אליי. כעת חיי בסכנה, ובמקום לשקוע בדיכאון, או לחפש דרך איך לצאת מהבלגן שאליו נקלעתי, אני בוחרת להדחיק הכול ולהתעסק בדבר החשוב לי ביותר מאז הייתי ילדה – אנדרה רוסי.

במשך שנים חיכיתי לרגע שבו הוא יחזור הביתה, ועכשיו כשהוא חזר, דבר לא יפריד בינינו, גם לא הוא.

"אני מבטיח, לא יישאר זכר למשפחת רוסי או למאפיה האיטלקית בשיקגו."

אנדרה רוסי

שנאה.

כעס.

רצון לנקמה.

אלה הם רק חלק מהרגשות שהובילו אותי לקבל את ההחלטה הגורלית. נטשתי קריירה מצליחה, חיי תהילה ואת החופש במטרה אחת, לנקום במאפיה האיטלקית, הארגון שגרם לכל־כך הרבה סבל מיותר, ולנקום באיש שרצח את אימא שלי. לא ציפיתי לפגוש את הופ, ועכשיו איני מצליח להיפטר ממנה. הופ מתעקשת על עתיד שלא יקרה. היא אינה יודעת עדיין, אך מהרגע שבו החלטתי לבגוד במאפיה, אני אדם מת.

ללא פחד הוא ספרה העשירי של סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום, והוא מצטרף לסדרת המאפיה האיטלקית. קדמו לו בסדרה הספרים נשבעת בדם, רדופה והשפעה רעה.

 

79.00

מעבר לסל הקניות