טרילוגיית הנסיכים + בקבוק לבן עם הדפס לבחירה

מארז הכולל את הספרים: נסיכת המאפיה, נסיך הקרטל ומלכת הקרטל.

תקציר הספר נסיכת המאפיה: 

״לילה אחד,״ הוא מאשר. מבטו האינטנסיבי הופך את בטני כשכף ידו חופנת את ישבני מתחת לשמלתי.

״זה לא יכול להיות סתם לילה. תצטרך לגרום לו להיות בלתי נשכח.״ אני מופתעת מהמילים היוצאות מפי. ״תצטרך לגרום לי להרגיש מיוחדת.״

״את לא צריכה אותי כדי להרגיש מיוחדת.״

כולנו שייכים למאפיה האיטלקית. נולדנו לתוכה ונמות בה. נאלצתי לוותר על הריקוד, הדבר שאני הכי אוהבת בעולם, מפני שידעתי שלא אוכל לעסוק בזה בעתיד. הסתפקתי במחשבה שאהיה אשתו של ג'יי ואלד לו ילדים, אבל כשהאהבה שלנו מתרסקת לקרשים אני נותרת ללא כלום, נאבקת על עתיד לא ידוע, נלחמת בכולם כדי לקבוע לעצמי את חיי ואת גורלי.

ואז אמאדו נכנס לחיי ומשנה את כל התמונה. אמאדו הוא טעות, אני יודעת שלא מדובר בסיפור אהבה, אבל לכל אישה מגיע להרגיש ככה לפחות פעם אחת בחייה, גם אם אני יודעת שיגיע הרגע שבו לא תהיה לי ברירה אלא להתמודד עם ההשלכות.

נסיכת המאפיה הוא ספר מלא רגש על בחורה שנלחמת על עצמאותה בעולם פשע קשוח, שבו הבחירות שלה מוגבלות מעצם היותה בת למשפחת הפשע הידועה ביותר בניו יורק. זה הספר הראשון בטרילוגיית הנסיכים, וממשיך את סיפוריהן של הדמויות האהובות מסדרת נשבעת בדם של סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום.

תקציר הספר נסיך הקרטל:

״אני מקללת אותך, ארור! לעולם לא תהיה מאושר! אתה תישאר לבד ותתייסר לשארית חייך עד שהאשמה תחנוק אותך! אין לך זכות להיות מאושר אחרי מה שעשית!״

אני חוזר על אותה טעות שוב ושוב, אף שהבטחתי לעצמי שלא אעשה את זה. הבטתי למגלי משהו על קברה, ואני לא עומד במילה שלי.

לא מגיע לי להמשיך הלאה אחרי מה שעשיתי, לא מגיע לי להיות מאושר, אז מה יש בה, בבחורה הזאת, שגורם לי להילחם בכל העולם בשבילה?

אני נשאב לשקרים כדי להגן עליה, אך היחסים בין המאפיה לקרטל חשובים יותר מכל דבר אחר, למה אני בכלל מוכן לסכן את הכול עבור הצגה?

נסיך הקרטל הוא ספר עוצמתי על גבר שמאמין שאחרי שחווה את האובדן הנורא מכול לא מגיעה לו אהבה, שלא מרשה לעצמו לחוות אושר והורס לעצמו כל סיכוי לשיקום. זה הספר השני בטרילוגיית הנסיכים, וממשיך את סיפוריהן של הדמויות האהובות מסדרת נשבעת בדם של סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום.

תקציר הספר מלכת הקרטל:

"את מודעת לכך שהוא השאיר אותך עם המטלה הכי קשה לביצוע, נכון?״

״מודעת לזה,״ אני עונה, ״אבל אני לא מתכוונת לרדת מזה. אמאדו יבין ככה או אחרת שאם הוא רוצה לשרוד, אין לו ברירה אלא להתחתן איתי.״

כאשר אמאדו עושה משהו שמשנה באחת את כל חיי, אני חושבת שלעולם לא אסלח לו על כך, אבל נסיבות החיים והמאורעות שאליהם אנחנו נקלעים מלמדים אותי שהוא הגבר בשבילי ולעולם לא יהיה כמוהו. כשברור לי שהחיים שלו בסכנה, אני מוכנה לעשות הכול כדי להציל אותו, גם במחיר סיכון החיים שלי.

מלכת הקרטל הוא ספר סוחף על אישה שנאבקת על דרכה העצמאית בעולם שכולו חוקים וכללים נוקשים, ועל הגבר שעוזר לה להגיע לשם. זה הספר השלישי בטרילוגיית הנסיכים, וממשיך את סיפוריהן של הדמויות האהובות מסדרת נשבעת בדם של סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום.

בקבוק בצבע לבן בעל דופן כפולה לבידוד הנוזל.

שומר על חום וקור לאורך זמן.
נפח 500ML
הדפס לבחירה.

266.00

מעבר לסל הקניות