כוכב נופל

ספר מודפס

תקציר:

"לעולם לא אבין את הצורך להרוס את מה שנדרשו לו חיים שלמים כדי לבנות. אני נשכבת על הספה ומסתכלת סביבי, מרגישה בתוך חלום. כל חיי הערצתי את 'גריי בול', חלמתי לראות את החדר שבו כל הקסם מתרחש ועכשיו, כאשר אני כאן, הייתי רוצה להיות בכל מקום אחר."

 

טיאנה

במשך תקופה ארוכה אימצתי לעצמי את זהותה של אחותי המתה, העמדתי פנים שאני מישהי אחרת כדי לחקור את נסיבות מותה. עזבתי את הגבר שאהבתי מפני שנמאס לי לחיות בשקר, מפני שרציתי לרדוף אחר החלום, ואז ג'ייסון נישק אותי לעיני מיליוני צופים ברחבי העולם וביקש ממני להעמיד פנים שוב, בשבילו.

יש לי הרבה מה להרוויח, אבל גם הרבה מאוד להפסיד. האם אצליח לעשות את זה? האם המחיר שייגבה ממני לא יהיה גבוה מדי? האם אהיה מוכנה לשלם בליבי?

ג'ייסון

אומרים שמי שנכווה ברותחין נזהר בקרים, אבל אין שום דבר קר בטיאנה, היא האש בהתגלמותה, פצצת כישרון. אני יודע שהכול הצגה, אני יודע שאסור לי להתקרב אליה, אבל איכשהו אני לא מסוגל להתרחק, ואני יודע שאני הולך לשלם על זה ובגדול.

כוכב נופל הוא ספרה החמישה־עשר של סופרת רבי המכר, ליליאן סלמה נחום, שכתבה בין היתר את סדרת נשבעת בדם. הספר הזה הוא המשכם של הספרים אבודה וכוכב באפלה, אך יכול גם להיקרא כספר בודד.

79.00

מעבר לסל הקניות