להיוולד מחדש – ספר 8 בסדרת המאפיה האיטלקית

ספר מודפס

תקציר:

"אמל," קול גברי צרוד קורא. אני נעצרת ונושמת עמוק, פחד מתגנב לבטני. "בואי לפה." אני מסתובבת באיטיות ופוגשת בעיניו הכהות של לוקה. כמו תמיד הוא לבוש בחולצה מכופתרת שחורה ובמכנסיים מחויטים תואמים. החזות המפחידה שלו מעוררת בי רצון להסתובב ולברוח למרות הידיעה שהוא יתפוס אותי.

צ'ינו הציל אותי מגורל גרוע ממוות, מחיים של שיעבוד, מנישואים בשידוך לגבר המבוגר ממני בעשרות שנים. הייתי רדופה, מפוחדת, חסרת כול ובסכנת חיים וצ'ינו היה כרטיס הכניסה שלי לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. השארתי את אמל מאחור ופתחתי בחיים חדשים, אבל גם בארצות הברית החרב המונחת על צווארי לא הוסרה.

לוקה ברילוצ'י, הגבר שגנב את ליבי, אומר שהוא יגן עליי, שהוא שונה מכל האחרים, אבל האם זה נכון? לוקה מסוכן לא פחות מאבא שלי. האם אוכל לסמוך עליו? או שברגע האמת הוא יזרוק אותי לזאבים למען האינטרסים שלו?

להיוולד מחדש הוא ספר מסחרר מלא באקשן, ברומנטיקה ובפשע וממשיך את סיפוריהן של הדמויות האהובות מסדרת המאפיה האיטלקית ומהדואט בלתי שבירה.

חובה לקרוא לפניו את הספרים: נשבעת בדם, רדופה, השפעה רעה, ללא פחד, אבודה וסיבוב אחרון, ואת הדואט בלתי שבירה של סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום.

זה ספרה השבעה־עשר של ליליאן, וגם הפעם לא תוכלו לעזוב את הספר עד לסיומו המסחרר.

79.00

מעבר לסל הקניות